SEARCHERS jest firmą oferującą usługi, w zakresie doboru personalnego, jak również w obszarze zarządzania oraz wzrostu i rozwoju biznesu. Kooperacja z nami ma być gwarantem umożliwiającym współpracującym z nami przedsiębiorstwom skoncentrowanie się na kluczowej działalności, tym samym na budowaniu przewag konkurencyjnych zapewniających ustawiczny wzrost i rozwój przedsięwzięć biznesowych naszych Klientów.

 

Każde nasze rozwiązanie jest szyte na miarę.

Przejdź do oferty
15 lat doświadczenia
100% obsługiwanych branż
Nr 1 dla większości naszych Klientów
możliwości

Wieloletnie

Doświadczenie

Solidne, kilkunastoletnie, personalne doświadczenie zawodowe związane z obsługą setek przedsiębiorstw, tak od strony handlowej, jak i operacyjnej pozwala wnioskować, że SEARCHERS to wiarygodny partner biznesowy o wyróżniającej się efektywności działania. W sposób szczególny rozpoznasz nas po bezkompromisowej jakości obsługi posprzedażowej.

 

Kierujemy się przekonaniem, że prawdziwie partnerskie podejście do naszych Partnerów Biznesowych oraz Współpracowników pozwala budować solidną i niepowtarzalną jakość powierzonych nam zadań. Każde nasze rozwiązanie ma zindywidualizowany charakter, uzależniony od oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Każde nasze rozwiązanie jest szyte na miarę.

Skontaktuj się z nami

SEARCHERS

80-785 Gdańsk

ul. Siennicka 25/9

Skontaktuj się z nami:

tel. 782 487 815

biuro@searchers.pl

NIP 8882470202

REGON 522003738

KRAZ 27979

+ dodaj załącznik
Zmień